VRASESIT E 23 VJEÇARIT GENT FALUMI

sot rreth ores 22:04 eshte bere nje vrasje ne zonen e shinave te trenit laprak. Te dyshuarit per vrasje jan 22 vjecari me iniciale E.P. dhe 34 vjecari X.A. . Kto dy tfundit jan akoma ne kerkimi nga policia shqiptare, policia bashkiake, roje e burgut ne zonen 3, fbi,cia,interpoli, antidroga, pablo escobar fhe nga shum emra te famshem te futbollit sic eshte dhe cristiano ronaldo.